chitties روسیه آمریکا دانمارک دانمارک

chitties: روسیه آمریکا دانمارک دانمارک اینترنتی وزارت دفاع وزیر امور خارجه بین الملل

گت بلاگز اقتصادی رشد اقتصاد دنیا در امسال با چشم‌اندازی وخیم جهت کشور‌های فقیر

گزارش شرکت ملل متحد حاکسیت اگرچه امسال شاهد تقویت رشد اقتصاد جهانی خواهیم بود ولی دورنمای وخیم‌تری جهت بعضی از کشور های فقیر وجود دارد.

رشد اقتصاد دنیا در امسال با چشم‌اندازی وخیم جهت کشور‌های فقیر

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،بر اساس “گزارش اوضاع و دورنمای اقتصاد دنیا شرکت ملل متحد” که در مقر این شرکت در شهر نیویورک در 16 ماه می 2017 برابر با 26اردیبهشت ماه 1396 انتشار یافت، رشد اقتصاد جهانی طی شش ماه اخیر بر اساس انتظارات زیاد کردن داشته هست، ولی در بسیاری از مناطق رشد، پایین تراز سطوح مورد نیازبرای دستیابی به آرزوی بزرگ های توسعه پایدارباقی مانده هست.

عبارات مهم : اقتصاد
این گزارش بهبودی مقدماتی را در تولید صنعتی دنیا همراه با احیای تجارت جهانی مشخص نموده که محرک آن عمدتا زیاد کردن در خواست واردات از شرق آسیا هست. انتظار می رود تولید ناخالص دنیا در 2017 به 2.7 درصد و تا 2018 به 2.9 در صد برسد که هیچ تغییری را نشان نمی دهد نسبت به آنچه شرکت ملل متحد در ژانویه امسال آینده نگری کرده بود.

لنی مونتیل دستیارتوسعه اقتصادی دبیر کل شرکت ملل متحد دراداره امور اقتصادی و اجتماعی شرکت ملل متحد، در بیانیه خود در باره این گزارش تاکید نموده بر “نیاز به تقویت تعهدات جهانی جهت هماهنگی سیاست بین المللی جهت دستیابی به رشد جهانی پایدار و متوازن به منظورتضمین اینکه هیچ منطقه ای در دنیا عقب نماند “.

براساس این گزارش زیربنای بهبودی اقتصاد جهانی مبتنی بر رشد منسجم در بسیاری از اقتصادی های توسعه یافته و اقتصادی های در حال گذاراست که جنوب و شرق آسیا هنوز به عنوان پویاترین مناطق درجهان باقی مانده اند. در عین حال بهبودی اقتصادی در آمریکای جنوبی آهسته تر در حال ظهور است نسبت به آنچه آینده نگری می شد همچنین سرانه تولید ناخالص داخلی در بسیاری از مناطق آفریقا در حال کم کردن یا توقف است.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اقتصاد | اقتصادی | اقتصادی | سازمان ملل متحد | رشد اقتصاد جهانی | تولید صنعتی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog