chitties روسیه آمریکا دانمارک دانمارک

chitties: روسیه آمریکا دانمارک دانمارک اینترنتی وزارت دفاع وزیر امور خارجه بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث او بخاطر یک دختر دوستش را کشت ، پسر روزنامه فروش در انتظار مجازات

کارگر دکه روزنامه فروشی که به خاطر علاقه به یک دختر مرتکب قتل شده است بود محاکمه شد.

پسر روزنامه فروش در انتظار مجازات/ او بخاطر یک دختر دوستش را کشت

عبارات مهم : ایران

کارگر دکه روزنامه فروشی که به خاطر علاقه به یک دختر مرتکب قتل شده است بود محاکمه شد.

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت:این اتفاق اسفند سال 95 در خیابان قلهک پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ داد. پسر جوانی که در یک درگیری خیابانی بشدت زخمی شده است بود بلافاصله به بیمارستان انتقال یافته شد ولی براثر عمق جراحت جان باخت.به دستور بازپرس خاص قتل، جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی کلید خورد.

کارآگاهان در نخستین تحقیقات دریافتند که مقتول به همراه دوستش جهت یک تسویه حساب شخصی به سراغ کارگر یک دکه روزنامه فروشی رفته و با او درگیر شده است هست. ضارب بلافاصله دستگیر شد ودر نخستین بازجویی ها به قتل اعتراف کرد.

او بخاطر یک دختر دوستش را کشت ، پسر روزنامه فروش در انتظار مجازات

این متهم صبح سه شنبه از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی باقر قربان زاده و قاضی متقیان مستشار دادگاه انتقال یافته شد.درآغاز جلسه پدرومادر مقتول خواستار قصاص قاتل فرزندشان شدند.

سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد و گفت: ما یک گروه تلگرامی داشتیم و عضو آن بودیم. چند بار این پسر به من خبر ترساندن آمیز داد، فکر می کرد من با دختر مورد علاقه او ارتباط دارم تا اینکه روز اتفاق با دوستش به سراغم آمد و با چاقو به سمت من حمله ور شد من هم جهت دفاع از خودم چاقویم را درآوردم. خودم هم متوجه نشدم چگونه به مقتول ضربه زدم ولی باور کنید اصلاً قصد کشتن او را نداشتم اگر از خودم دفاع نمی کردم من هم کشته می شدم. او بود که جهت دعوا به سراغم آمد ومن اصلاً انگیزه ای جهت دعوا نداشتم.

کارگر دکه روزنامه فروشی که به خاطر علاقه به یک دختر مرتکب قتل شده است بود محاکمه شد.

پس از آخر بیانات متهم، قضات جهت صدور حکم وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | مجازات | روزنامه | دختر مورد علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog